ДОПОМОГА,4.Знайдіть значення виразу: 4(3х – 5у) – 2(х – у), якщо 9у - 5х = -0,7. даю 35 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Акетай Аружан.

Ответ:

1,4

Пошаговое объяснение:

Если 9y-5x=-0,7:

4(3x-5y)-2(x-y)=12x-20y-2x+2y=10x-18y=2(5x-9y)=-2(9y-5x)=-2·(-0,7)=1,4