1.Учень прочитав 15 сторiнок книжки що становить 1/3 (дрiб)частину книжки.Скiльки сторiнок йому

залишилось прочитати. ответ пож.подробно. 2.Чому = цiле число,якщо 1/2(дроб)його частина становить 14? подробно пожалуйста.

Ответы на вопрос

Отвечает Шелест Вова.

Ответ:

1)45. 2)28

Пошаговое объяснение:

1)15*3=45(стор) книжки всього

2)45-15=30(стор) залиш

Відповідь (сам пиши)

2. 1) 1/2= половина=14

2)14+14=28

Відповідь (сам пиши)