протягом карантину оленка переглянула у 1,5 рази більше кінофільмів ніж маринка.яке рівняння

допоможе знайти скільки фільмів пернглянула марічка якщо разом вони переглянули 10 фільмів

Ответы на вопрос

Отвечает Кожух Павел.

Ответ:

1.5х+х=10

Пошаговое объяснение:

1.5х+х=10

2.5х=10

Х=4 Маринка

4×1.5=6 Оленка

Отвечает Савенко Данила.

1,5 х + х = 10

2, 5 х = 10

х = 4