Туристи за 1-шу годину пройшли 2,6. За другу -3,3км,а за третю - 2,5км. З якою сталою швидкістю (

середньої швидкістю) треба було їм йти, щоб пройти всю відстань за 3 год.? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Олефир Илья.

Відповідь:

2.8

Покрокове пояснення:

1)2.6+3.3+2.5=8.4(км)

2)8.4/3=2.8(км/год)