Сума двох чисел дорівнює 105. Знайдіть ці числа, якщо 80 % одного з них дорівнює 60 %другого.


Ответы на вопрос

Отвечает Абдракынова Альмира.

Ответ:

Я бы составила систему.

x+y=105

x*0,8=y*0,6

x+y=105

x=y*0,75

y*0,75+y=105

x=y*0,75

1,75y=105

x=y*0,75

1,75y=105

x=y*0,75

y=60

x=60*0,75

y=60

x=45