У 5 однакових ящиках маємо 30 кг печива. Скільки кг цукерок у 8 таких ящиках , якщо в одному ящику

на 2 кг цукерок більше, ніж печива ?

Ответы на вопрос

Отвечает Настя Настя.

Ответ:

64 кг

Пошаговое объяснение:

в одному ящику печива 30/5=6кг

В одному ящику цукерок 6+2=8кг

В 8 ящиках цукерок 8*8=64кг