На Великдень зайчик та білочка фарбували крашанки і вирішили пригостити ведмедика.У білочки було в

2 рази більше крашанок ,ніж у зайчика .Коли білочка віддала ведмедика 7 крашанок ,а зайчик -4, то у них стало порівну крашанок . Скільки крашанок було спочатку у білочки та зайчика ?

Ответы на вопрос

Отвечает Абдусалимов Юсуф.

Ответ: зайчик = 3, білочка = 6, але задача БЕЗГЛУЗДА, бо зайчик не міг віддати 4 крашанки, якщо в нього їх є 3

Пошаговое объяснение:

Зайчик - x крашанок

Білочка - 2x крашанок

2x - 7 = x - 4

2x - x = 7 - 4

x = 3 (кр) - у зайчика;

У білочки: 2x = 2 × 3 = 6 крашанок