. Скільки коштуватиме 1 кг суміші цукерок «Білочка», «Лісовий горішок» і «Ведмедик», якщо ціна

«Білочки» 72 грн за кілограм, «Лісового горішка» 70 грн, а «Ведмедика» 48 грн, і в суміші «Білочки» вдвічі менше, ніж «Лісового горішка», і втричі більше, ніж «Ведмедика»? Допожіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Medve Erika.

Ответ:

68,4 грн.

Пошаговое объяснение:

Нехай "Ведмедика" було х кг, тоді "Білочки" 3х кг, "Лісового горішка 6х кг. Тоді за умовою

х+3х+6х=1

10х=1

х=0,1

"Ведмедика" 0,1 кг, "Білочки" 0,1*3=0,3 кг, "Лісового горішка" 0,1*6=0,6 кг.

0,1*48 + 0.3*72 + 0,6*70 = 4,8 + 21,6 + 42 = 68,4 (грн) коштує 1 кг суміші.