Знайдіть четвертий член геометричної прогресії, перший член 1625, а знаменник - 5


Ответы на вопрос

Отвечает Калиев Досжан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

b₁=1625; q=5

4-й член геометрической прогрессии:

b₄=b₁q⁴⁻¹=1625·5³=125·13·125=15625·13=203125