Перший член геометричної прогресії дорівнює 150, а четвертий 1,2. Знайдіть знаменник даної

прогресії.

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

a4=a1*q^3

1,2=150*q^3

q^3=1,2/150=0,008

q=0,2