МАСА 1/5 ДИНІ 630 Г. ЯКА МАСА 2/3 ЦІЄЇ ДИНІ?


Ответы на вопрос

Отвечает Кашипов Газинур.

Відповідь:

630:1×5=3150(г) -маса цілої дині

3150:3×2=2100(г)