Функцію задано формулою y=3x-1.знайдіть значення функції якщо значення аргументу -4


Ответы на вопрос

Отвечает Теплова Ксюша.

Ответ:

y=-13

Пошаговое объяснение:

y=3x-1

Подставим аргумент (х) в функцию:

y=3×(-4)-1= -12-1= -13