3. Эйлер дөңгелегін сыз. Есепті шығар. Сыныпта 29 оқушы бар. Оның 15-і музыка үйірмесіне,o1-і

математика үйірмесіне барады. Егер Болат бұл үйір-мелердің ешқайсысына бармайтыны белгілі болса, қаншабала екі үйірмеге де барады?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бодещенко Андрей.

Ответ:

Х=8

Пошаговое объяснение:

29 оқушы-1 оқушы=28

15+21-х=28

36-х=28

-х=28-36

-х=-8

Х=8