Сума двох чисел дорівнює 90. ЗНайди ці числа якщо 60% одного числа дорівнює 3/4 іншого


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

..............................


Отвечает Кичеева Аня.

x+y=90

0,6x=0,75y

решение:

y=90-x

0,6x=0,75*(90-x)

0,6x=67,5-0,75x

0,6x+0,75x=67,5

1,35x=67,5

x=67,5/1,35

x=50

y=90-50=40