Катер проплив 73,5 км за течією річки і 90,3 км проти течії. Скільки часу взагалі був у дорозі

катер, якщо його власна швидкість 27,6 км/год, а швидкість течії 1,8 км/год? *

Ответы на вопрос

Отвечает Кобцева Юлия.

Ответ:

6 годин

Пошаговое объяснение:

27,6+1,8=29,4 (км/год) швидкість катера за течією

27,6-1,8=25,8 (км/год) швидкість катера проти течії

73,5/29,4 + 90,3/25,8 = 2,5 + 3,5 = 6 (год.)