Помогите пожалуйста решить задачу.На трьох вантажівках було 5,1 т зерна, причому на другій було

зернаудвічі більше, ні на першій, а на третій- на 0,3 т більше, ніж на першій.Скільки тонн зерна було на кожнійвантажівці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Акулов Кирилл.

Ответ:

решение

х +2х +х+0,3 = 5,1

х = 1,2

2*1,2= 2,4

1,2+0,3 = 1,5

ответ 1,2 и 2,4 и 1,5 т

Пошаговое объяснение: