На першій вантажівці було 2,4 т вантажу, що на 1,2 т більше, ніж на другій, і на 1,1 т менше, ніж

на третій. Скільки тонн вантажу було на трьох вантажівках?​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдуллин Айнур.

Ответ:

7,1 т

Пошаговое объяснение:

1) 2,4 - 1,2 = 1,2 (т) - груза было на втором грузовике

2) 2,4 + 1,1 = 3,5 (т) - груза было на третьем грузовике

3) 2,4 + 1,2 + 3,5 = 7,1 (т) - груза было всего на трёх грузовиках