Помогите! Задача На трьох вантажівках було 5,1т зерна причому на другій було зерна вдвічі більше

ніж на першій а на третій на 0,3 т більше ніж на першій.Скільки тонн зерна було на кожній вантажівці (розв'язати рівнянням)

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатьева Ирина.

Ответ:

решение

х +2х +х+0,3 = 5,1

х = 1,2

2*1,2= 2,4

1,2+0,3 = 1,5

ответ 1,2 и 2,4 и 1,5 т

Пошаговое объяснение:

вроде изи