Скільки коренів мае рівняння 5х в квадрате+3х-2=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Алина.

Ответ: 2 корені

5x^{2}+3x-2=0\\D = b^{2} -4ac = 9 + 40 = 49\\x_{2} = -3 - 7/ 10 = -1\\x_{1} = -3 + 7/ 10 = 0.4

Пошаговое объяснение: