Човен плив 3.6 год проти течії і 1,8 год за течією. На скільки кілометрів більше проплив човен,

коли рухався проти течії, ніж за течією, якщо швидкість течії дорівнює 1.2 км/год, А ВЛАСНА швидкість човна 22.4 км /год. Пожалуйста помогите.

Ответы на вопрос

Отвечает Ерофеев Серёжа.

Ответ:

на 33,84 км.

Пошаговое объяснение:

22,4+1,2=23,6 (км/год) швидкість катера за течією

22,4-1,2=21,2 (км/год) швидкість катера проти течії

3,6*21,2 - 1,8*23,6 = 76,32 - 42,48 = 33,84 (км)