відстань від а до б велоспедист, ща рухався зі швидкістю15км/год, проїхав за 1,8 год на зворотньому

шляху велосипедист їхав зі швидкістю 12км/год за який час велосипедист подолав відстань від в до а

Ответы на вопрос

Отвечает Шамилов Ранис.

Ответ:

2,25 год.

Пошаговое объяснение:

1,8*15=27 (км) відстань від А до В

27:12=2,25 (год)