Швидкість катера в стоячій воді становить 21 5/8 км/год, а швидкість течії річки 3 1/2 км/год.

Знайдіть швидкість катера за течією і проти течії річки

Ответы на вопрос

Отвечает Гольц Владимир.

Ответ:

1)215,8+31,2=526

2)215,8-31,2=184

Отвечает Дадонов Иван.

Ответ:

215.8+31.2=274

215.8-31.2=184.6