Складіть рівняння до задачі .Периметр прямокутника дорівнює 15.6 дм. Довжина однієї з сторін на 2.8

дм.більша від довжини іншої .Знайдіть сторони прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Кючюк Серг.

Ответ:

S=13.25

Пошаговое объяснение:

перевая сторона-х

вторая сторона-х+2.8

Сложим уравнение:

2x+2(x+2.8)=15.6

2x+2x+5.6=15.6

4x=10

x=2.5

2.5+2.8=5.3

S=5.3*2.5