Скаладіть рівняння до задачі. Периметр прямокутника дорівнює 15,6 дм. Довжина одніеї з його сторін

на 2,8 дм більша від довжини іншої. Знайдіть сторони прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Бескоровайный Кирилл.

Ответ:

5,3см; 2,5см

Пошаговое объяснение:

Пусть х буде одна сторона, тоді вторая буде на 2,8 більша, тобто х+2,8 . Р=2а+2б, де а і б є сторонами чотирикутника, підставляємо значення наших сторін замість а і б Р=2х+2(х+2,8).

Р=15,6 см

Складаємо рівняння

2х+2(х+2,8)=15,6

2х+2х+5,6=15,6

4х+5,6=15,6

4х=15,6-5,6

х=10/4

х=2,5 (см) одна сторона

Друга сторона по умові х+2,8, підставляємо значення х

2,5+2,8=5,3 см друга сторона

Відповідь: 5,3см, 2,5см.