Банк виплачує 7% річних. Яку суму поклав спочатку поклав клієнт . Якщо в кінці року сума становила

13 375 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Булатова Мария.

Ответ:13375*7%=13375*0.07=936,25

Пошаговое объяснение: