2. Знайдіть суму коренів рівнянь 5(10-4х) = 50 і -3(2-х) = -9.КТО ПОМОЖЕТ ДАМ 200 БАЛЛОВ


Ответы на вопрос

Отвечает Триандафилиди Анастасия.

Ответ:

х1+х2=-1

Пошаговое объяснение:

5(10 - 4x) = 50 \\ 50 - 20x = 50 \\  - 20x = 50 - 50 \\  - 20x = 0 \\ x1 = 0

 - 3(2 - x) =  - 9 \\  - 6 + 3x =  - 9 \\ 3x =  - 3 \\ x2 =  - 1

x1 + x2 = 0 + ( - 1) =  - 1