Дооможить мени будь ласка!!!!!!!СРОЧНООО!!!! знайти обєм прямокутного паралелепіпеда довжина

якого дорівнює 8,7 см, всота - 5см , а ширина становить 0,3 довжини

Ответы на вопрос

Отвечает Соломко Ульяна.

Ответ:

8,7×0,3=2,61(см)

V=abc

V=8,7×2,61×5=113,5(см3)