на одній полиці було в 4 рази менше ніж на другій. Після того як з другої полиці переклали 10

книжок на першу, книжок на першій стало вдвічі менше, ніж на другій. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ниязбекова Нурай.

Відповідь:

Нехай на першій полиці – х книг,

тоді на другій 4х,

складаємо рівняння

4х-10=2•(х+10)

4х-10=2х+20

2х=30

х=15(кг.) – на першій полиці, тоді 15•4=60(кн.)– на другій полиці

Відповідь: 15 книг на першій полиці, а на другій полиці– 60 книг.