Розвяжи задачу.Склади та розвяжи дві обернені задачі .Бабуся купила 5 коробок яєць по 4 яйця в

кожній коробці .Скільки всього яєць купила бабуся.

Ответы на вопрос

Отвечает Оверин Слава.

Ответ:

5×4=20 яєць

1 обернена

Бабуся купила 5 коробок яєць. В сумі їх 20. По скільки яєць у кожній коробці? 20/5=4

2 обернена

Бабуся купила 20 яєць. У кожній коробці було по 4 яйця. Скільки коробок купила бабуся? 20/4=5