у трьох бідонах 11 1/4л молока.у першому 3 1/4 л,а к другому бідоні на 1/4 л , ніж у першому

Скільки молока у третьому бідоні​

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Андрей.

Ответ:

в 2 бідоні 13/4 -1/4 = 12/4 або 3

в 3 бідоні 45/4 - (13/4+12/4)= 45/4

25/4= 5

Відповідь в 3 бідоні 5 літрів

Пошаговое объяснение: