У трьох бідонах 42 л молока . у першомк бідоні було в 3 паза більше молока , ніж в другому а в

третьому на 2 л більше ніж в другому . по скільки літрів молока в кожному бідоні ​​

Ответы на вопрос

Отвечает Есимбекова Аружан.

Ответ:

Нехай: х буде 2 быдон тоды маемо рывняння: Х+3Х+Х+2=42л

5Х+2=42

5Х=42-2

5Х=40

Х=8л  2 бидон

1 бидон =8*3=24л

3 бидон=10л

Пошаговое объяснение: