Розв`яжіть задачу. довжина прямокутника-1,2 см. ширина прямокутника -? , у 3 рази менша, ніж

довжина периметр - ?

Ответы на вопрос

Отвечает Чайковский Роман.

Ответ:

P=3,2

Пошаговое объяснение:

ширина прямокутника: 1,2÷3 = 0,4

P=1,2+1,2+0,4+0,4=3,2