Нурлан ойлаған санын 100 есе арттырып, 1 600 бен 24 000 сандарының қосындысына тең сан алды.

Нұрланойлаған сан қандай?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сивков Влад.

Ответ:

х= 256

Пошаговое объяснение:

Задуманное Нурланом число увеличенно в 100 раз и равно сумме чисел 1600 и 24000

х×100=1600+24000

х×100 =25600

х= 25600÷100

х = 256

-----------------------

256×100=1600+24000

25600=25600