Знайдіть довжину і ширину ділянки прямокутної форми, якщо її периметр 30 метрів, а площа 56 метрів

квадратних. Пожалуйста СРОЧНОО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаронина Лиза.

Ответ:

7; 8

Пошаговое объяснение:

(a+b)*2=30; a*b= 56

a+b=15; a*b= 56 методом підбору a=7 b=8