Довжина основи рівнобедреного трикутника 40 см, а довжина бічної 29 см. Знайти довжину медіани

опущенної га основу трикутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Соломахина Катя.

Ответ:

медіана опущена основу рівнобедренного трикутника є і висотою

використоввуєм теорему Піфагора

Н=\sqrt{29^2-20^2} =\sqrt{441} =21

Пошаговое объяснение: