Із прямокутника зі сторонами 4 см і 6см вирізали прямокутник зі сторонами 2 см і 3см.Яка площа

фі- гури,що залишилась?

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Данил.

Ответ:

18 см²

Пошаговое объяснение:

1) 4*6=24 площа першого

2)2*3=6 площа другого

3) 24-6 = 18 площа, що залишилася