Вычислите: 1) 2/5 = 7/15 2) 3/2 = х/10 3) 7/51,6 = 11,2/34,4 4) 14:15 = 26:х 5) 2,8/3,2 = 2,1/х

6) 39,1:х = 18,63:40,5

Ответы на вопрос

Отвечает Сюткина Ангелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

за властивістю пропорції(добуток крайніх членів=добутку середніх членів)

2)2х=30

х=15

4)14х=26*15

14х=390

х=27,86

5)2,8х=3,2*2,1

2,8х=6,72

х=2,4

6)18,63х=39,1*40,5

18,63х=1583,55

х=85