Знайдіть суму коренів рівняння: 5x+10=15x+40 та 2(-5x+10)=80


Ответы на вопрос

Отвечает Базанов Михаил.

Ответ:

-9

Пошаговое объяснение:

5x +10=15x+40

5x-15x+10=40

-10x=40-10

-10x= 30

x= -3

2(-5x+10)=80

-5x+10= 40

-5x=40-10

-5x=30

x= -6

-3+(-6)= -9