При якому значенні а рівняння ах + 7 = 3(х - а) має корінь, що дорівнює - 11?


Ответы на вопрос

Отвечает Сакулина Мария.

Ответ: 13/7

Пошаговое объяснение:

11x+7=33-3x

14x=26

X=13/7