за три дні туристи пройшли 48 км за другий день вони пройшли 60 процентів відстані пройденої за

перший день а за третій, - відстані пройденої за перший день. скільки проходили туристи кожного дня

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбина Дарья.

Ответ:

1 день - 15.6 км, 2 день - 28.8 км, 3 день - 15.6 км

Пошаговое объяснение:

За перший і третій день вони пройшли рівну відстань.

А за другий день - 60% від усього відстані.

Всього - 48 км

1. 48 * 60% / 100% = 28.8 (км) - за другий день.

2. 60 - 28.8 = 31.2 (км) за перший і третій день

3. 31.2 / 2 = 15.6 (км) і за перший і за третій день.

Відповідь: 1 день - 15.6 км, 2 день - 28.8 км, 3 день - 15.6 км