2класЗадача Коробка фарб коштує-12 грн,а коробкм олівціа-у 2 рази меньша.Скільки коштують,9коробок

олівців?.

Ответы на вопрос

Отвечает Муратбеккызы Акбота.

Ответ:

коробка олівців = 12:2=6

9 коробок олівців= 9 * 6=54

Відповідь: 9 коробок олівців коштують 54грн

Пошаговое объяснение:

Отвечает Тарасова Катарина.

Ответ:54грн.

Пошаговое объяснение:

12:2=6(грн)- одна коробка олівців,

6×9=54 (грн)-дев'ять коробок олівців.