Допоможіть будь ласка) На трьох поличках 750книг, на другій поличці більше на 60ніж на першій,а

на третій на 114 більше ніж на другій. Скільки книжок на кожній полиці?)))Срочнооо

Ответы на вопрос

Отвечает Копанева Дарья.

1-я полка - х книг

2-я полка - (х + 60) книг

3-я полка - (х + 60) + 114 книг

Всего 750 книг

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

х + х + 60 + х + 60 + 114 = 750

3х = 750 - (60 + 60 + 114)

3х = 750 - 234

3х = 516

х = 516 : 3

х = 172 книги - на первой полке

172 + 60 = 232 книги - на второй полке

232 + 114 = 346 книг - на третьей полке

Ответ: 172, 232 и 346.