Знайди площу прямокутної ділянки,довжина якої 30 м, а ширина 20 м.​


Ответы на вопрос

Отвечает Түйкенова Асылай.

Ответ:

600m²

Пошаговое объяснение:

а=30м довжина

б=20м ширина

S=?

Вирішення

S=a*b

S=30*20=600m²

Відповідь: площа даної ділянки 600м²