Робітник повинен був виготовити 80 деталей за 3 дні. За перший день він виготовив 30% від всієї

кількості, а за другий – 45% від всієї кількостідеталей. Скільки деталей виготовив робітник за третій день?С РЕШЕНИЕМ, КТО ПИШЕТ ФИГНЮ БЛОК​

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Денис.

Відповідь: 20

Пояснення: 80 деталей =100%

10%=8 деталей

5%=4 детали

За перший день він  виготовив 30%  8*3=24

А за другий – 45%   8*4+4= 36

Скільки деталей виготовив робітник за третій день?

80-36+24= 20

Отвечает Горошко Василь.

Відповідь:

80 - 100%

x - (45%+30%)

x = 80*75:100

x = 60 - виготовлено деталей за 2 дні

80 - 60 = 20- слід виготовити на 3 - ій день