За 3 дні робітник виготовив 58 деталей. За другий день він виготовив на 2 деталі більше, ніж за

перший, а за третій - на 5 більше, ніж за перший. Скільки деталей він виготовив за перший день?

Ответы на вопрос

Отвечает Жиренко Анастасия.

Ответ:

17

Пошаговое объяснение:

Нехай за перший день робітник виготовив- х деталей, тоді за другий- х+ 2, а за третій- х+5. Складемо рівняння:

Х+ х+2+х+5= 58

3х+7=58

3х= 58-7

3х=51

Х=17 деталей- виготовив робітник за перший день