Розв'яжіть задачу Довжина прямокутника 36 см, ширина становить 85% довжини. Обчислити периметр і

площу прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанова Маша.

Пошаговое объяснение:

36см - 100%

Хсм - 85%

х = 36•85/100= 30,6 см

Р= 2(36 + 30,6)= 121,2 см

S= 36 • 30,2 = 1087,2 см^2