Індик важче за півня в 3 рази,гусак важче за качку в 2 рази, качке легше від півня на 1,1 кг.

Знайди масу кожного птаха,якщо індик важче за півня на 9,4 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Дивульская Татьяна.

Ответ: індик 14,1кг, півень 4,7кг, качка 5,8кг, гусак 11,6кг

Пошаговое объяснение:

Нехай х індик, у петух, z качка, м гусак

Маємо систему 4 рівнянь:

x=3y (1)

M=2z (2)

z-y=1,1 (3)

x-y=9,4 (4)

Підставимо 1 в 4:

3у-у=9,4; у= 4,7 кг

х= 3у = 14,1 кг

З 3: z= 1.1+y= 1.1+ 4,7= 5,8 кг

З 2: м = 5,8*2= 11,6кг