Кошеня - 1 кг Гусеня-2 кг Ведмежа-48 кг Собака-12кг На скільки ведмежа важче від собаки? Яка

маса ведмежа й собаки разом? У скільки разів ведмежа важче від двох собак? Яка маса 12 гусеня і 5 кошенят? На скільки ведмежа важче від 12 кошенят?

Ответы на вопрос

Отвечает Малиновский Ярослав.
1) 48-12=36(кг)-ведмежа важче від собаки
2) 48+12=60(кг)-
маса ведмежа й собаки разом
3) 48:(12х2)=2(раз
и)-ведмежа важче від двох собак
4) 12х2=24(кг)-маса 12 гусенят
    5х1=5(кг)-маса 5 кошенят
5) 48-(12х1)=36(кг)-ведмежа важче від 12 кошенят