На скільки ведмежа важче від собаки? Яка маса ведмежати й собаки разом? У скільки разів ведмежа

важче від двох собак? Яка маса 12 качок і 5 кошенят? На скільки ведмежа важче від 12 кошенят? Кошення-1кгКачка-2кгВедмежа-48кгСобака-12кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Буторина Аля.
1.48-12=36(кг)-ведмежа важче на 36 кг
2.45-(12+12)=21(кг)-на 21 кг ведмежа важче від двох собак
3.12*2+5*1=29(кг)-маса качок і кошенят
4.48-12*1=36(кг)-ведмежа важче за кошенят на 36 кг