для дитячого садка купили 17ляльок і 12 ведмедиків за однаковою ціною.За ведмедиків заплатити на

215грн менше, ніж за ляльки.Скільки коштують ляльки і ведмедики окремо? Записати короткий запис умови​

Ответы на вопрос

Отвечает Цоцоріна Оля.

Ответ:

за 1 штуку 43 грн, а за всех заплатили 1247 грн

Пошаговое объяснение: 1) 17-12=5 шт (разница)  2) 5*X=215  3) 215/5=43 грн 4) 17*43=731 грн  5) 12*43=516 грн  6) 731+516=1247 грн

Отвечает Лихарева Елизавета.

Ответ:

Ляльки731 грн    ведмедi  516грн

Пошаговое объяснение:

Лялькi \frac{kilkict}{17}    \frac{cina}{x}    \left \\\ \right.

Ведмедi 12         x

нехай цiна ляльок та ведмедив -х, тодi складемо рiвняння. По умовi за ведмедiв заплатили на 215 грн менше

17х-215=12х

17х-12х=215

5х=215

х=43, отже цiна ляльок ы ведмедiв 43грн.

Ляльки коштують 17*43=731 грн ведмедi 731-215=516грн або 12*43=516грн